آموزش تشخیص پوزیشن های همیشه سود‌آور<br/><br/>قبل از هر چیز بگذارید چند سوال ساده از شما بپرسم،‌ شما تاکنون چقدر در بازار ضرر داده اید؟ چند بار سرمایه تان د services investment investment
آموزش تشخیص پوزیشن های همیشه سود‌آور<br/><br/>قبل از هر چیز بگذارید چند سوال ساده از شما بپرسم،‌ شما تاکنون چقدر در بازار ضرر داده اید؟ چند بار سرمایه تان د services investment investment
ارسال شده توسط : محمد نوروززاده
همه آگهی های این کاربر
٠٩٣٥٨٠٥٤٩٨٩
قیمت : 50,000 تومان
ارسال شده توسط : محمد نوروززاده
تلفن: ٠٩٣٥٨٠٥٤٩٨٩
پرسش از آگهی دهنده
پرسش
نام
پست الکترونیک
پرسش خصوصی
ارسال ارسال شد
قیمت
50,000 تومان

آموزش تشخیص پوزیشن های همیشه سودآور

قبل از هر چیز بگذارید چند سوال ساده از شما بپرسم،‌ شما تاکنون چقدر در بازار ضرر داده اید؟ چند بار سرمایه تان در مخاطره قرار گرفته؟ چند بار تصمیم گرفته اید برای همیشه از بازار خداحافظی کنید؟ اگر پاسخ شما به بیش از 50% شکست در بازار اشاره دارد پس شما نیاز به روشی منحصر به فرد برای کارتان دارید.

اگر اهل بازار بورس باشید و با متاتریدر کار کرده باشید حتما از خطوط کاربردی فیبوناچی چیزهایی به گوشتان خورده استفاده از این خطوط در بین تریدرهای حرفه ای که تحلیل تکنیکال کار می کنند فوق العاده کاربرد دارد و به همین جهت اشخاصی که از این تکنیک به خوبی استفاده می کنند سودهای شیرینی از بازار می گیرند و کمتر پیش می آید که استاپشان بخورد.

و اما نکته بسیار مهمی که درباره این خطوط وجود دارد این است که در هیچ کلاس آموزشی ، خطوط جادویی و پنهان این تکنیک به کسی آموزش داده نمی شود و ما اولین جایی هستیم که اقدام به افشای این خطوط برای کاربران ایرانی می کنیم. منظورمان از خطوط طلایی خطوط 23.6 ، 38.2 ، 50 و امثال اینها نیستند اینها که به خودی خود هم در فیبوناچی متاتریدر وجود دارند منظور ما خطوط ویژه و خاصی است که قیمت روی آنها واکنش نشان می دهد و خطوطی بسیار دقیق در تعیین نقاط ساپورت و رزیستنس هستند. اگر کمی با بازار آشنا باشید به خوبی می دانید که تشخیص نقاط ساپورت و رزیستنس کار بسیار مهم و در عین حال تخصصی است که اگر کسی به خوبی بتواند این خطوط را تشخیص دهد می تواند سودهای بسیار زیادی از بازار بگیرد سودهایی که فقط مختص تریدرهای حرفه ای با تجربه چندین و چند ساله است.
امروز ما آمده ایم تا یکی از قویترین سیستم های کسب سود در بازار فارکـس را برایتان افشا کنیم تا شما دیگر نیاز به صرف زمان و هزینه ای گزاف برای رسیدن به موفقیت در بازار نداشته باشید.
ما امروز تکنیک های خاص و ویژه ای را در قالب یک کتاب الکترونیکی با نام : "پوزیشنهای همیشه سودآور" گردآوری کرده ایم.

برای مطالعه تمامی اطلاعات و سفارش خرید پستی این محصول، از لینک زیر استفاده کنید: (2 بار کلیک سریع بر روی لینک کنید تا به راحتی به حالت انتخاب درآید و سپس آن را در قسمت آدرس مرورگر خود کپی کرده و کلید اینتر را بزنید)

http://www.barnamehshop.com/32560/53608

ارسال به ایمیل : شماره ذخیره شده برای عضویت در ایمیل
ارسال به ایمیل جدید
ایمیل فقط یک ماه آگهی‌های مرتبط را برای من ارسال کن
ثبت ثبت شد
ایمیل فرستنده
ایمیل گیرنده
پیغام
ثبت ثبت شد
توضیحات بیشتر
ثبت ثبت شد
ارسال به شماره : شماره ذخیره شده برای ارسال پیامک
ارسال به شماره جدید
شماره خود را وارد کنید
+98
ثبت ثبت شد

عضویت شما در خبرنامه لوکوپوک با موفقیت ثبت گردید جهت تکمیل عضویت به ایمیل خود مراجعه نمایید.

عضویت عضویت
پاک کردن
عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو
کاشان